Motywacja i inspiracja, Stylizacje

Wiosenne porządki w ogrodzie

Która kobieta nie lubi niespodzianek? Z pewnością gdzieś, za siedmioma górami i lasami takie istnieją, ale ja z pewnością do nich nie należę. Każda, nawet najmniejsza niespodzianka (byleby pozytywna!), wywołuje na mojej twarzy wyjątkowo szeroki uśmiech. A najprzyjemniejszym możliwym uczuciem jest zastanie pod drzwiami tajemniczej przesyłki po powrocie z ośmiogodzinnej pracy. Wiecie, to ten stan, kiedy myślę tylko o gorącej kąpieli i miękkiej kołdrze i jestem przekonana, że nic mnie już nie zdziwi. Czasami na szczęście się mylę! W minionym tygodniu, późnym wieczorem, kiedy po ciężkim dniu spędzonym za biurkiem w firmie, dotarłam w końcu pod furtkę mojego domu, zastałam tam olbrzymi karton. Zmęczenie nagle magicznie uleciało, a moim umysłem zawładnęło gdybanie co może znajdować się w środku. Okazało się, że dwie rzeczy, które absolutnie zawsze wprawiają mnie w dobry nastrój i powodują maksymalną euforię – kwiaty i słodycze! Miałam przejść na dietę, ale cóż – dieta może przecież poczekać. Czekolady i żelki zdecydowanie nie. 

Sama pracuję w agencji marketingowej, więc doceniam kreatywne działania – szczególnie te promujące szczytne cele i wartościowe produkty. Przesyłka od Wawela tak mnie wzruszyła, że pomyślałam, że muszę podzielić się ideą tej akcji z Wami. Tym bardziej, że okazuje się, że każdy z nas może zostać prezentodawcą i zrobić komuś dzień. Dzięki kampanii ‘Wawel Serce Rośnie’ można tego dokonać w wyjątkowo przyjemny sposób, łącząc przyjemne z pożytecznym. A raczej smaczne ze szlachetnym. Kupując produkty marki Wawel oznaczone serduszkiem, możemy wesprzeć wybraną przez siebie fundację charytatywną – wykorzystując pieniądze, którymi zapłaciliśmy za nabyty produkt. Wystarczy odwiedzić stronę akcji (o tutaj), spisać kod produktu i wybrać organizację, którą chcemy wspomóc. Konsumowanie czekolady chyba jeszcze nigdy nie było tak bezkarne – no bo kiedy pomagamy, wędruje do nas mnóstwo pozytywnej energii i słodkie kalorie nie tuczą, prawda?! Mam taką nadzieję, bo pochłonęłam już całą zawartość paczki-niespodzianki. A kwiaty sprawiły, że mój ogródek zaczął w końcu prezentować się całkiem wiosennie! Poniżej mała fotorelacja, a ja uciekam… Dokończyć ostatnią czekoladę 😉

wawel serce rośnie

wawel serce rośnie

wawel serce rośnie

wawel serce rośnie

kwiaty od agencji pr

wiosenna przesyłka od agencji

wawel serce rośnie

wawel serce rośnie

Dajcie znać czy planujecie dołączyć do akcji ‘Wawel Serce Rośnie’ i na jakie słodycze ze zdjęć najchętniej byście się skusili. Buziaki!

. M o g ą   C i ę    t e ż    z a i n t e r e s o w a ć :

Leave a Reply