About

Matematycy kochają liczby i wzory, muzycy nuty, Magda Gessler parówki, a ja nie potrafię żyć bez tworzenia i nowych pomysłów. To całkowite uzależnienie – obawiam się, że kompletnie nieuleczalne (nie pomoże tutaj żaden antybiotyk, terapia jadem tarantuli ani nawet kubeł zimnej wody) – ale przy tym bardzo dobry sposób na życie. 

Inspiruję się otaczającą rzeczywistością i staram się odnaleźć piękno we wszystkim dookoła mnie – w ludziach, w podróżach, w jedzeniu, w ubraniach i modzie oraz każdym, nawet tym najmniejszym szczególe codziennego życia. Wierzę w to, że warto je celebrować! Postanowiłam sobie, że będę podążać za marzeniami, żyć z uśmiechem na ustach i głową pełną – nie pragnień i fantazji – a planów! Mam nadzieję, że odbędziemy tę wyprawę razem i namówię do tego i Ciebie 🙂

Nie mów, nikomu, ale…

  • potrafię wypić 20 herbat dziennie. Jestem mocno uzależniona i prawdopodobnie powinnam pójść na odwyk. Ale! Przyznaję się do tego, a to podobno pierwszy krok w dobrym kierunku – no cóż, jestem AH. Anonimową herbatoliczką 😉 Chyba nawet nie taką anonimową.
  • Zawsze jestem w trakcie poszukiwań: dobrego kadru, pięknych miejsc, jedzenia, miłości lub głębszego sensu życia. 

Jestem podekscytowana tym, że tutaj jesteś. Razem zawsze raźniej 😉