Moda.Uliczna, Sesje zdjęciowe - editorials

Jeansowy rock n’ roll z soczystą czerwienią.

Pierwszoplanową bohaterką dzisiejszego wpisu została jeansowa kurtka z naszywkami. Wygrała casting na najważniejszą rolę wiosennej stylizacji mojej sesji z Alicją Moskalik. Ala w zaskakujący sposób połączyła dwa style – dziewczęcą elegancję z nieco egdy, rockandrollową nutą. Rezultat? Casualowa, bezpretensjonalna, wygodna stylizacja, która równocześnie zaskakuje nietypowymi detalami – torebką w kolorze soczystej czerwieni i szpilkami, w skorelowanym z nią odcieniu. 

Czerwień ma moc. Jeden czerwony detal jest w stanie odmienić charakter całego zestawienia. To chyba jedyna barwa o tak ogromnej sile! Ala postawiła na buty z odkrytymi palcami i poręczną torebkę, której rozmiar nie pozwala na pomieszczenie wielu drobiazgów – ale telefon, klucze i chusteczki na szczęście się zmieszczą. Kiedy spacerowałyśmy po centrum Poznania (poznajecie okolice placu Bernardyńskiego?) i łapałyśmy kolejne kadry, przechodnie przyglądali się mojej modelce i z zaciekawieniem mierzyli jej outfit. Myślę, że to najlepszy dowód działania czerwieni. Jest kobieca i nie sposób przejść obok niej obojętnie. A żeby nie było zbyt ‘girly’ z pomocą przychodzi jeansowa kurtka z naszywkami o ostrzejszej stylistyce – bo im mniej banalniej, tym lepiej!

jeansowa kurtka z naszywkami

czerwona torebka mała

alicja moskalik

alicja moskalik

jeansowa kurtka z naszywkami

stylizacja z jeansową kurtką

jeansowa kurtka z naszywkami

Jak czujecie się w połączeniach tego typu? Który styl jest Wam bliższy – dziewczęca lekkość, czy rockowe akcenty? Jeśli jeansowe kurtki do tej pory kojarzyły Wam się z latami, które bezpowrotnie minęły – mam nadzieję, że dzięki Ali, przekonałyście się, że to pozycja, która wbrew pozorom nie jest wcale zarezerwowana wyłącznie dla nastolatek –  w łatwy sposób można wpleść ją w elegancką stylizację, w niebanalny sposób przełamując jej konwencję. Jasny jeans wywołuje pozytywne skojarzenia i sprawdzi się wiosną i latem – podczas ciepłych wieczorów, popołudniowych wyjść i porannej drogi do pracy, lub szkoły. Jeans pozornie nie grzeje, ale w przyjemny sposób opatula i tworzy barierę przed wiatrem, który potęguje uczucie chłodu – a więc warto się przed nim chronić! Czy istnieje wygodniejsza metoda niż jeansowa kurtka z naszywkami?! Jeśli chcielibyście zerknąć też na inne codzienne stylizacje autorstwa Alicji Moskalik – zerknijcie tutaj i tutaj 🙂 Korzystając z okazji, zapraszam Was również na mój instagram, gdzie dzieje się zdecydowanie więcej! Do zobaczenia.

. M o g ą   C i ę    t e ż    z a i n t e r e s o w a ć :

Leave a Reply